Презентація-виставка "Фантазія без меж"

23 квітня 2015 року відбулася презентація-виставка "Фантазія без меж" вихованки шоу-студії мод "Фантазія"
Катерини Іллєнок.
На свято завітали друзі та знайомі. В програмі відкриття виставки звучали гарні весняні пісні та танці, які дарували Катрусі її друзі. Відкрила свято вокально-модельна композиція "Веснянки", яку виконали солісти вокальної студії "Полузір'я" та колектив студії мод. Далі співали Вероніка Черткова ("Діти світла"), Зоріанна Джунь ("Українка я маленька"), Олександра Стецюк ("Калина") та Арьяна Олумі-Додоран ("Квітка-душа"), а танцювали Коля Заїка, який вправно відтворив рухи Майкла Джексона під пісню з його репертуару, та по-весняному привітала Катю керівник колективу сучасного танцю "Flash" Вероніка Манзюк танком "Весна".
Найважливішою та найочікуванішою подією став прем'єрний показ авторської колекції одягу з етно-мотивами "За весною, за красною", яку створила Катя.
А після святкового відкриття виставки всі охочі мали змогу познайомитися з Катіними творчими роботами, які були представлені публіці, а це і браслети, і сережки, і намиста, і сумки, і корсет, і малюнки, і ескізи, і ...коротше кажучи, всього по-трішки.
Закінчилася презентація-виставка яскравою фотосесією.

Опитування

Чи подобається Вам наш сайт?

так 14 67%
ні 7 33%

Загальна кількість голосiв 21