Про наш колектив

 

Сьогодні у світі стали досить популярними професії які так чи інакше пов’язані зі світом моди. До них належать: моделі та фотомоделі, стилісти, іміджмейкери, ілюстратори моди, аналітики моди, дизайнери одягу (модельєри), візажисти, перукарі, косметологи, парфумери. Сюди ж можна зарахувати представників творчих професій інших груп, які працюють в сфері моди і стилю, а також шоу-бізнесу, наприклад, фотографи, оператори, видавці модних журналів, актори, співаки, танцюристи тощо.Ці професії дуже тісно пов’язані між собою, особливо, в результаті їхньої спільної творчої співпраці, покази моди перетворюються на яскраве та феєричне театралізоване модне шоу.
Але в наш час дитині дуже складно розібратися в такому вирі інформації самостійно, для цього їй необхідна допомога ззовні, яку може надати навчання у нашій Шоу-студії мод «Фантазія». Навчання за даною програмою дозволяє дитині навчитися і відчути себе художником-модельєром, дизайнером одягу, стилістом, моделлю та актором одночасно в процесі цікавої діяльності створення власними руками та демонстрацією модного одягу, реалізуючи свої творчі здібності. Все це збагачує творчий потенціал дитини, пробуджує здатність мислити, фантазувати, творити, закладає основи формування інтересу до пізнання навколишнього світу, до пізнання основ мистецтв.
Шоу-студія мод «Фантазія» - це студія, в якій бажаючі зможуть виготовити одяг чи сценічний костюм за своїм ескізом та представити його публіці в шоу-показі колекції. В студії навчаються діти віком від 6 до 17 років.

Шоу-студія мод «Фантазія» була заснована у 2011році на базі Вишгородського міського центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді "Джерело".

Керівник студії - Клімова Олеся Андріївна
Шоу-студія мод «Фантазія» проводить активну концертну діяльність. Колектив приймає участь у всіх масових заходах, як у межах центру творчості, так і у міських та районних заходах. Також приймає участь у міжнародних, обласних, районних конкурсах, фестивалях та благодійних акціях.
Шоу-студія мод підтримує творчі зв’язки з вокальними, театральними, хореографічними колективами центру творчості, а також з колективами міста. Активно співпрацює з ними та робить спільні творчі проекти.
У творчому доробку колективу є колекції на різну тематику: «Сукні», «Квітка пустелі», «Паперова королева», «Піратки», «Чаклунство», «Сонячний віночок», «Бал-маскарад», «Східний базар», "Третя від Сонця...", "Сон зимової ночі", "За весною, за красною" та ін. Шоу-студія мод знаходиться у постійному творчому пошуку.

 

Статут Шоу-студії мод "Фантазія"

 

За час існування колектив став:

1. Учасником ІІІ-го районного Межигірського фестивалю  народної пісні та ручних ремесел (2012р.)

2. Лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряний Олімп» - онлайн. (2013р.)

3. Лауреат ІІІ ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряний Олімп» (м. Полтава) (2013р.)

4. Диплом за ІІІ місце на Обласному фестивалі-огляді театрів моди "Феєрія моди" (м.Біла Церква) (2014р.)

5. Лауреат ІІІ премії ІІ-го Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Підкори сцену" (м.Київ) (2015р.)

6. Диплом за ІІ місце на Обласному фестивалі-огляді театрів моди "Феєрія моди" (м. Бориспіль) (2016р.)

Опитування

Чи подобається Вам наш сайт?

так 14 67%
ні 7 33%

Загальна кількість голосiв 21