Відкриті заняття

Техніка подіумного кроку (дефіле)

Техніка подіумного кроку (дефіле)

1 грудня 2014 року Шоу-студія мод "Фантазія" запросила всіх охочих на своє відкрите заняття з техніки подіумного кроку. Серед глядачів були присутні як батьки юних моделей та дизайнерів, так і керівники та вихованці інших творчих колективів Центру творчості, гості та директор ЦТ"Джерело" Кисіль Наталія Михайлівна.
Основною метою заняття було повторення та закріплення вивченого матеріалу (модельні постави, основні техніки ходи, порівняльний аналіз, зв’язок зі стилями одягу та музичним матеріалом), ознайомлення вихованців та присутніх з новими стилями модельної ходи (клайдсдейл, гранж та кросовер), виховання впевненості у собі; удосконалення фізичної вправності; розвиток в учнів акторської майстерності, естетичного смаку, та відчуття бути стильною та модною.
Заняття розпочалось із повторення теоретичного матеріалу з Курсу модельної ходи, а саме дівчата розповіли про те, що ж означає саме слово "дефіле", а також що винахідником дефіле, вже у сучасному значенні слова, вважається Чарльз Фредерік Ворт; ще дівчата розповіли якими якостями повинна володіти професійна модель, а вміння не просто показати «красивого себе» в модному туалеті, а протягом 30 секунд створити міні-спектакль, новелу, де без слів необхідно донести до глядача художній образ, створений засобами дизайну костюма - це і є вищим показником професійності моделі. Ще дівчата розповідали що в себе включає техніка ходи на подіумі, а це не просто, як багатьом, можливо, здається, тому що сюди входить і вміння тримати плечі, спину, голову, руки, ноги, знання та вміння виконувати основні модельні позиції, виконувати різні види та стилі модельної ходи, модельні повороти, а також професійне позування для фотографіїї.
Далі, у дівчат була розминка, яка складалася з трьох етапів: загальних фізичних вправ для розігріву всіх м'язів тіла, стретчінгу (комплексу вправ на розтяжку, які роблять м'язи більш еластичними, а суглоби рухливими і гнучкими) та розминки для моделей (комплексу вправ, який допомагає моделі навчитися не тільки правильно ходити на високих підборах, але і робити це граціозно і красиво).
Після розминки, була демонстрація юними моделями основних модельних поворотів та схеми дефіле, що складалась із основних елементів дефіле (базових модельних позицій, модельних поворотів, основних вивчених модельних комбінацій та позувань, перегрупувань, шикувань) на прикладі вивчених схем-постановок дефіле під музику.
А після демонстрації вже вичених елементів дефіле, дівчата продемонстрували для всіх присутніх три нових стилів ходи: клайдсдейл, гранж та кросовер. Це було дуже цікаво, адже стилі не звичні, дуже красиві, саме ті, які ми можемо бачити по телевізору на модних показах.
Наприкінці заняття на всіх чекав майстер-клас з модельної ходи, на якому присутні змогли також спробувати себе в ролі моделі, як тримати поставу, як зафіксувати положення голови, спини, рук, ніг, як виконати базову модельну позицію, вивчити прості повороти та пройтися по подіуму.

Читати далі

Опитування

Чи подобається Вам наш сайт?

так 14 67%
ні 7 33%

Загальна кількість голосiв 21